PODLODOWE MISTRZOSTWA KOŁA "BRZANA" W CHEŁMIE

Aktualności | 2014-02-12 | Publikujący: Brzana

Rozpoczęcie sezonu wędkarskiego koło PZW "BRZANA" w Chełmie zaingurowało zawodami podlodowymi o mistrzostwo koła, które odbyły się w dniu 08.02.2014 r. na zbiorniku w Buśnie. Pogoda dopisała i w zawodach uczestniczyło 38 wędkarzy.

Wyniki: I miejsce Dariusz Jaszcz (210 g płoci), II miejsce Jakub Jaszcz (190 g płoci), III miejsce Dariusz Staręgowski (80 g płoci). Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy.

Podczas zawodów była też kąpiel morsów z naszego koła.

Stało się tradycją, że w kole "Brzana" dbamy o wędkarzy od strony kulinarnej i tym razem wszystkim smakowała golonka w kapuście, żurek oraz pieczony dzik.

W trakcie zawodów wędkarze wspomogli datkami Stowarzyszenie na rzecz osób potrzebujących "Przytulisko" w Chełmie. Puszka ze Stowarzyszenia jest w cały czas w sklepie zoologiczno – wędkarskim "CLIFFORD" w Chełmie przy ul. Lwowskiej 13p, gdzie wędkarze dokonujący opłat wędkarskich na bieżąco zasilają tą puszkę. Puszka zostanie przekazana Stowarzyszeniu podczas zawodów wędkarskich w Dniu Dziecka.

W tym miejscu należy zaznaczyć, że w dniu 17.01.2014 r. na uroczystej gali w ChDK prezes koła przyjął z rąk Pani Prezes Zarządu Wojewódzkiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Lublinie dyplom przyznany kołu za wniesiony wkład w zbieranie środków na rzecz Stowarzyszenia "Przytulisko" w Chełmie.